METAMORFOZY

SPRAWDŹ METAMORFOZYMOICH PODOPIECZNYCH

-15kg
MOJA PRZEMIANA

Jak widać na zdjęciu, nie zawsze miałem wysportowaną sylwetkę. Pomimo kilkuletniego już stażu treningowego nie widziałem progresu sylwetkowego a metody treningowe na mnie nie działały. Postanowiłem coś z tym zrobić. Biorąc udział w licznych szkoleniach dietetczno-treningowych odnalazłem zdroworozsądkowe podejście do treningu  i odżywiania ,a ciężką pracą i uporem maniaka osiągnąłem swój cel.

-37kg
ŁUKASZ

Łukasz nie czekał na styczeń jak większość osób z postanowieniami noworocznymi. Znalazł w sobie motywacje, zgłosił się po pomoc i w niecały rok udało nam się zredukować prawie 37kg. Do dnia dzisiejszego Łukasz aktywnie uczęszcza na siłownie trzymając wagę.

-24kg
ŁUKASZ

Motywacją dla Łukasza nie była tylko sylwetka, ale również aspekt zdrowotny, który z powodu nadwagi dawał się we znaki znaki każdego dnia.  Transformacja sylwetki zajęła ok rok czasu , Łukasz do dziś nie wyobraża już sobie życia bez siłowni, trenuje od 3-5 x w tyg.

-5kg
PRZEMEK

Celem Przemka był przede wszystkim końcowy szlif formy co udało nam się wykonać w mniej więcej 8 tyg. W tym czasie zeszło ok. 5 kg.  Przemek redukował na 4 posiłkach , trenując 4x w tyg.

-8kg
ARTUR

Artur, pomimo długiego już stażu treningowego, szukał osoby, która go odpowiednio ukierunkuje i uwolni od trzymania monotonnej diety,  Jak sam przyznaje jedzenie na którym obecnie jest nie określa jako dieta,  bo ma wszystko to na co ma ochotę w wyliczonych porcjach pod tryb życia.

-2kg
KUBA

Współpraca z Kuba trwała ponad rok czasu. W tym czasie całkowicie przekształciliśmy jego sylwetkę przeplatając okresy redukcji z masą co finalnie przełożyło się na bardzo fajną zdrową wysportowana sylwetkę a różnica między zdjęciami to tylko 2 kg.

-50kg
MATEUSZ

Mateusz, któremu pomagam od strony żywieniowo-treningowej, stracił już łącznie 50 kg. Jest prawdziwą motywacją i inspiracją dla innych. Obecnie trenuje 4x w tyg , a celem jest już poprawa siły oraz budowa dobrej jakości masy mięśniowej.

-6kg
PAWEŁ

Motywacją dla Pawła były testy górnicze na ratownika. Oprócz poprawy sylwetki i siły udało się wypracować bardzo dobrą kondycje zachowując przy tym fajną odtłuszczoną sylwetkę.  Obecnie pracujemy nad  drugą redukcja po okresie budowy masy mięśniowej.

-12kg
MAREK

Celem Marka było pozbycie się „tatusiowego brzuszka”. Przy okazji okazało się, że Marek jest wręcz stworzony do dźwigania , a efektem ubocznym treningów i diety była bardzo  fajna wysportowana sylwetka. Przemiana trwała ok 12 tygodni.

-7kg
ŁUKASZ

Łukasz zgłosił się z konkretnym celem: redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej. Myślę , że udało nam się osiągnąć zamierzony cel a obecnie pracujemy nad budową masy mięśniowej ciężko dźwigając planem pod Powerbuilding 3 x w tyg.

-15kg
PANI ANIA

Z panią Anią współpracuję od lipca. W tym czasie schudła już -15 kg !!! Jest to niesamowitym wynikiem. Jak sama twierdzi ” nie czuje aby była na diecie, jedzenie jest pyszne ,a sama nie ma potrzeby podjadania ” chapeau bas !!!

-40kg
Łukasz

Łukasz, któremu pomagałem głownie od strony treningowej schudł aż 40 kg udowadniając ,że chcieć to móc ,a wymówki to domena słabych ludzi. Trenuje 3x w tyg.

-4kg
Dawid

Z Dawidem pracowaliśmy wyłącznie Online, odpowiedni wywiad żywieniowo-treningowy pozwolił na obranie planu działania efektem czego udało się uzyskać atletyczną, miła  dla oka sylwetkę. Gratulujemy wytrwałości!

+5kg
Szymon

Zacznijmy od tego, że Szymon to prawdziwy tytan pracy,  do treningów podchodzi z dużym zaangażowaniem, nie kalkuluje, nie zadaje zbędnych pytań. Cel – masa mięśniowa bez ulewania się, w 16 tyg. udało nam się zbudować nie tylko sporo mięcha ale przy okazji stracić jeszcze parę cm w tali, no mistrz!